با سلام ، از شما بابت انتخاب فروشگاه ما بسیار سپاسگذاریم .

در این قسمت از سایت قصد داریم مواردی را به شما آموزش دهیم که عبارت اند از :

  • آموزش انتخاب کالا از سایت های خارجی
  • نحوه فرستادن لینک کالا انتخاب شده از سایت های خارجی برای ما
  • آموزش پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین
  • معرفی وب سایت های تخفیفی معتبر
  • معرفی وب سایت های برندهای روز دنیا

به دلیل برخی تفاوت های جزئی در کاربران کامپیوتر و موبایل برای هر دو پلتفرم آموزش قرار میدهیم تا به راحتی بتوانید از خدمات فروشگاه شاناترک استفاده کنید .

آموزش انتخاب کالا از سایت های خارجی و فرستادن لینک برای ما توسط کامپیوتر

در ابتدا با استفاده از مرورگر خود آدرس سایت مورد نظر را تایپ کرده و وارد سایت میشویم .

آموزش خرید از سایت های خارجی

بعد از وارد شدن به سایت مورد نظر (در اینجا ترندیول ) به قسمت دسته بندی کالا میرویم و کالای مورد نظر را پیدا کرده و وارد صفحه کالا می شویم .

خرید از سایت های خارجی

در اینجا بعد از انتخاب کالا در بالای مرورگر خود لینک داده شده را انتخاب کرده و با کلیک راست موس گزینه کپی را انتخاب میکنیم . با این کار لینک کالا انتخابی شما در حافظه سیستم کپی شده و آماده ارسال برای ما است .

اکنون با استفاده از یکی از روش های زیر میتوانید لینک کالا را برای ما ارسال کنید . تا ادمین های سایت کالا انتخابی شما را از نظر موجود بودن و زمان باربری آنالیز کرده و هزینه و زمان ارسال کالا را برای شما ارسال کنند .

در صورتی که از فرم زیر برای ارسال لینک استفاده کردید برای اطمینان از موجود بودن کالا به ادمین های سایت با استفاده از شماره های واتساپ پیام دهید . شماره های ارتباط با ادمین های سایت در پایین صفحه نوشته شده است .


    یا میتوانید از طریق واتساپ با شماره تلفن 09371815384 پیشتیبانی ایران یا شماره تلفن  00905524907281 پشتیبانی در ترکیه تماس گرفته و لینک کالا مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید .

    فروشگاه بر اساس گروه